Hemen Arayın
Tel Avrupa Yakası 0(212) 431 0 304
Tel Anadolu Yakası 0(542) 382 0 304
Whatsapp Whatsapp 0(542) 382 0 304

Tıkanıklık Açma İşlemi


Günümüzde ev ve iş yerlerimizdeki, inşaat firmalarının yapmış olduğu alt yapılardan kaynaklı meydana gelen kanal tıkanıklıkları eskiden olduğu gibi değil, teknolojinin bize sunduğu fırsatlardan faydalanarak sorunları daha pratik daha temiz daha az masrafla çözüme kavuşturmak kesinlikle mümkündür.

Özellikle tesisat sektörüne yeni boyut kazandıracak teknolojik cihazları ve eğitimli uzman ekipleri ile Tepe Tesisat olarak  her türlü tesisat sorunlarını en üst düzey teknik donanım ile birlikte kısa sürede ortadan kaldırmayı başarmaktadır.

Sahip olduğumuz bu profesyonel düşünce ve hizmet anlayışını tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürebilmek için her zaman sektörde yeni bir çizgi ve profesyonel çözüm ortağı olma konusunda sizlerin de desteği ile emin adımlar ile hedefimize ilerlemekteyiz.

? Tıkanıklık açma işlemi

? Kırmadan tıkanıklık açma işlemi

? Lavabo gideri tıkanıklık açma işlemi

? Yağmur gideri tıkanıklık açma işlemi

? Tuvalet tıkanıklık açma işlemi

? Klozet tıkanıklık açma işlemi

? Banyo gideri tıkanıklık açma işlemi

? Duş gideri tıkanıklık açma işlemi

? Mutfak gider açma işlemi

? Pimaş açma işlemi

? Kanal tıkanıklık açma işlemi

? Foseptik çukuru açma ve temizleme işlemi

? Rögar tıkanıklığı açma işlemi

? Tıkalı balkon gideri açma

? Temiz su tesisat gideri açma

? Pis su tıkanıklığı açma

? Atık su tıkanıklığı açma işlemi

? Soğuktan donmuş boru tıkanıklığı açma işlemi

Konusunda oldukça uzman ekip ve ekipmanlarımız ile eskiden olduğu gibi masraflı ve pis çözümlerden uzak yeni hizmet anlayışı profesyonel çözüm anlayışı ile teknolojinin de yardımı ile tıkanıklık açma işlemlerini etrafa zarar vermeden kırıp dökmeden çok kısa bir sürede açıyoruz.

Yağlı ve içerisinde pislik olan pimaşları etrafı kırmadan dökmeden basınçlı su jetleri ile ilk döşendiği gibi tertemiz hale getirip büyük masraflardan kurtarıyoruz.